RYSUNEK POSTACI

Tworzenie postaci to dla każdego gracza bardzo ważny moment, decydujemy wówczas kim jest nasz bohater, co potrafi, czy zna się na magii czy na inżynierii, jaki ma charakter, ale również jak wygląda. Wielu graczy podczas tego etapu wybiera tak podstawowe atrybuty swojej postaci jak kolor skóry, oczu, włosów, wzrost czy wiek, ale nie układa tego w spójną całość. W rezultacie okazuje się że gdy przychodzi jego kolej na opisanie się innym członkom drużyny gracz zaczyna się jąkać i nie bardzo wie jak się opisać. A gdyby tak uniknąć tego zakłopotania i przed sesją zrobić rysunek własnej postaci?

​Oczywiście, powiecie, że nie każdy ma zdolności do malowania i bohomazów niektórych osób lepiej w ogóle nie oglądać. Zgadzam się z tym w 100%, ale na szczęście mamy XXI wiek i nie trzeba być Picasso aby mieć fajny rysunek dla swojej postaci. W poszukiwaniu alternatyw dla opisów postaci przejrzałam nie jeden program oferujący tworzenie własnego bohatera, ale największy użytek zrobiłam z jednego z nich.

​Na stronę trafiłam zupełnie przypadkiem. Jeszcze za czasów edycji 2,0. Początkowo wcale mnie nie zachwyciła, ale postanowiłam dodać ją sobie jako alternatywę do robienia rysunku postaci. Na jakiś czas zupełnie o niej zapomniałam. Gdy weszłam na nią ponownie była to już wersja 3. Gdy zobaczyłam jej możliwości stała się moim ulubionym programem do robienia rysunków postaci. Poniżej możecie zobaczyć przykładowe rysunki zrobione za pomocą tej strony. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

48 − = 45