GRACZ

Karty Postaci

Karta Postaci to nieodłączny element każdej gry RPG. Niezależnie od tego jaki system gry preferujecie dobra karta postaci ułatwia rozgrywkę. W tym miejscu znajdziecie karty postaci do kilku systemów. Jesli chcielibyście aby Wasz karta również znalazła się na stronie skontaktujcie się ze mną przez formularz kontaktowy.

Rysunek Postaci

Tworzenie postaci to dla każdego gracza bardzo ważny moment, decydujemy wówczas kim jest nasz bohater, co potrafi, czy zna się na magii czy na inżynierii, jaki ma charakter, ale również jak wygląda. Wielu graczy podczas tego etapu wybiera tak podstawowe atrybuty swojej postaci jak kolor skóry, oczu, włosów, wzrost czy wiek, ale nie układa tego w spójną całość. W rezultacie okazuje się że gdy przychodzi jego kolej na opisanie się innym członkom drużyny gracz zaczyna się jąkać i nie bardzo wie jak się opisać. A gdyby tak uniknąć tego zakłopotania i przed sesją zrobić rysunek własnej postaci?

Imię i nazwisko Postaci

Wydawać by się mogło, że skoro mamy już zrobioną postać, wybraliśmy jego „profesję”, „rasę”, opisaliśmy już szczegółowo jakie są jej możliwości i wady. Wiemy już nawet jak postać  wygląda. To najgorsze mamy już za sobą. Aż nagle zdajemy sobie sprawę, że nie wiemy najważniejszej rzeczy – nie znamy imienia naszej postaci.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

38 − 29 =