O MNIE

Marta „RhenaBleidd” Grabowska

Nie lubię pisać o sobie. Zawsze mam problem co powiedzieć aby kogoś zainteresować i nie zanudzić. W dodatku nie jestem typem modelki czy blogerki, która chciałaby upubliczniać swój wizerunek w sieci. . Ponieważ jednak lata kompleksów i obaw co ludzie na mój temat pomyślą mam już dawno za sobą opowiem Wam nieco o sobie.

​Mam 40 lat. Pochodzę z Płońska, położonego około 70 km od Warszawy. W stolicy mieszkam jednak od ponad 15 lat. Moja przygoda z grami fabularnymi zaczęła się dość późno, bo po moich 20 urodzinach, w Poznaniu. To tam trafiłam na ludzi, którzy pokazali mi na czym ta zabawa polega. Oczywiście pierwszym systemem, w który zagrałam był – nie trudno zgadnąć – Warhammer 1 edycja. Gdy niecały rok później wróciłam w rodzinne strony trafiłam do swojej pierwszej stałej drużyny i z nią przyjechałam do Warszawy.

Tak poznałam swojego męża. Jesteśmy małżeństwem od prawie 14 lat, dalej gramy w rpgi i będziemy grać dopóki wystarczy nam sił. Co ja mówię grać -w moim wypadku prawie na pewno prowadzić. Cierpię na syndrom Mistrza Gry, bardzo trudno jest mi już usiąść po drugiej stronie zasłonki, choć bardzo za tym tęsknię i czasami się zdarza.

Prowadzę systemy:

  • Dzikie Pola- obie edycje
  • 7thsea edycja 1
  • Dark Heresy edycja 2
  • Crystalicum
  • Warhammer 1, 2, 4 edycja
  • The Witcher

​​Od 2016 prowadzę grupę Kreatywne Pomysły Rpg na facebooku, od 2018 pomagałam współtworzyć fanpage Warhammer Fantasy 2PL. W końcu zdecydowałam się stworzyć stronę i pokazać swój punkt widzenia na rpg.

​To w zasadzie wszystko co chciałabym powiedzieć. W zakładce kontakt znajdziecie namiary na mnie. Jeśli macie pytania chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam

Marta Grabowska

P.S. Na zdjęciu po lewej – wizyta na  Cytadeli (2019). Na zdjęciu z prawej  autor 2 edycji Warhammera, Chris Pramas, podpisuje nowiutki podręcznik podczas Pyrkonu 2018.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

63 − = 54