INKARNATE – TWORZYMY STATEK

15 Pażdziernika na stronie https://inkarnate.com/ dodano aktualizację pozwalającą na tworzenie statków. Dla wszystkich, którzy kochają prowadzić sesje na morzu, grać kaprami czy piratami to nieoceniona pomoc do sesji. Czy aby na pewno?

Inkarnate to zdecydowanie moja ulubiona strona do tworzenia wszelkich map. Jest bardzo prosta w obsłudze i stale się rozwija czego wynikiem jest między innymi wyżej wymieniona aktualizacja. Niestety, przynajmniej na razie, aktualizacja jest niedopracowana.

Samo stworzenie statku nie jest szczególnie skomplikowane. Jak zwykle Inkarante zatroszczyło się o to aby tworzenie było niemal intuicyjne. Niestety wiele elementów jest zbugowane. Trzeba nie lada się natrudzić aby dodać działa pod pokładem, tak aby nie wychodziły one na pierwszy plan. Dodatkowo tworząc kolejne elementy i umieszczając je na statku tekstury zachodzą na siebie powodując kolejne bugi. Wielokrotnie chcąc edytować jeden element edytowały mi się również te wokół – mimo, że wybrany był tylko jeden. Wydłuża to bardzo pracę i spowodować może atak frustracji i chęć wyrzucenia mapy do kosza. Niemniej jeśli ktoś ma trochę cierpliwości da się coś z tego stworzyć. Przyznam, że moja cierpliwość wystarczyła wyłącznie do stworzenia bardzo prostej mapy. Z większymi detalami poczekam na kolejne aktualizacje, które miejmy nadzieję, rozwiążą ten problem.

Poniżej zobaczyć możecie co wyszło mi z pierwszego podejścia do tej aktualizacji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 9