O NAS

Kreatywne Pomysły Rpg – jest to miejsce dla wszystkich, którzy kochają gry fabularne, na której znajdziecie handouty, karty postaci i inne pomysły na Wasze sesje. Strona powstała jako uzupełnienie grupy Kreatywne Pomysły Rpg istniejącej na Facebooku od 31 sierpnia 2016 roku.

Początkowo grupa miała na celu pokazywanie moich skromnych dzieł najbliższym przyjaciołom i graczom, którym prowadziłam sesje. Jednak z czasem postanowiłam rozszerzyć grono odbiorców. Od lutego 2017 roku grupa zaczęła się intensywniej rozwijać. Obecnie do grupy należy ponad 3000 osób. Każda z nich może publikować swoje prace związane z naszą pasją jakie są gry fabularne. Dostępne są tam karty postaci, pomysły na przygody, handouty, opisy miejsc, mapy i wiele innych przydatnych informacji. Jeśli jeszcze nie odwiedzaliście tej grupy kliknijcie w przycisk na dole, a zostaniecie do niej przeniesieni.

Na grupie zgromadzonych jest już bardzo dużo materiałów i nadszedł czas żeby je usystematyzować i ułatwić wszystkim korzystanie z nich. To właśnie w tym celu powstała ta strona. Znajdziecie tu materiały, które, mam nadzieję, uatrakcyjnią Wasze sesje, Mistrzom Gry ułatwią prowadzenie, a Graczom dostarczą dodatkowej rozgrywki. Wszystkie materiały zawarte na stronie są mojego autorstwa lub autor wyraził zgodę na ich opublikowanie. W takiej sytuacji każdorazowo autor zostanie oznaczony.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + = 25